Ako podporovať aktivity JA Slovensko?

Zatvoriť


Zručnosti pre úspech

Prihlásené školy 2021/2022

Zoznam je zoradený podľa dátumu prihlásenia.

Zoznam bol aktualizovaný dňa 13. júla 2021 o 9:00

Škola  Učiteľ
Gymnázium, Ľ. Štúra 26, Michalovce Zuzana Tkáčová
Gymnázium Pavla Horova, Masarykova 1, Michalovce Natália Demková
Gymnázium Štefana Moysesa, Školská 13, Moldava nad Bodvou Linda Szalka Gawron
Stredná odborná škola technická a ekonomická Jozefa Szakkayho - Szakkay József Műszaki és Közgazdasági Szakközépiskola, Grešákova 1, Košice Tímea Dulinová
Škola umeleckého priemyslu Košice, Jakobyho 15, Košice Zuzana Samčíková
Stredná odborná škola technická, Hviezdoslavova  5, Rožńava Katarína Mosná
Stredná odborná škola technická, Hviezdoslavova 5, Rožňava Veronika Oroszová
Stredná odborná škola poľnohospodárstva a služieb na vidieku, Predmestská 82, Žilina Miroslava Mičurová
Stredná odborná škola poľnohospodárstva a služieb na vidieku, Predmestská 82, Žilina Martina Bellová
Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Komenského 44, Košice Marta Greňová
Obchodná akadémia, Ul. Kálmána Kittenbergera 2, Levice Mária Hauliková
Bilingválne gymnázium Milana Hodžu, Komenského 215, Sučany Michal Libič
Stredná odborná škola beauty služieb, Gemerská 1, Košice Jana Petkaničová
Stredná odborná škola poľnohospodárstva a služieb na vidieku, Kukučínova 23, Košice Stanislav Hnath
Obchodná akadémia, Komenského 3425/18, Trebišov Svetlana Dulová
Obchodná akadémia, Inovecká 2041, Topoľčany Renáta Lukáčová
Hotelová akadémia, Čs. brigády 1804, Liptovský Mikuláš Renata Lenková
Hotelová akadémia, Čs. brigády 1804, Liptovský Mikuláš Veronika Hrnčiarová
Konzervatórium Jozefa Adamoviča, Exnárova 8, Košice, Exnárova 8, Košice Natalia Bilaková
Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33, Námestovo Ivona Korčušková
Gymnázium A.H.Škultétyho, Školská 21, Veľký Krtíš Miroslava Čopová
Gymnázium A.H.Škultétyho, Školská 21, Veľký Krtíš Miroslava Babicová
SOŠ techniky a služieb, Pod amfiteátrom 7, Levice Zuzana Volfová
Stredná odborná škola agrotechnických a gastronomických služieb - Agrártechnikai és Gasztronómiai Szolgáltatási Szakközépiskola, J. Majlátha 2, Pribeník Katarína Eszenyiová
Stredná odborná škola agrotechnických a gastronomických služieb - Agrártechnikai és Gasztronómiai Szolgáltatási Szakközépiskola, J. Majlátha 2, Pribeník Katarína Kováčová
SOŠP J.A. Baťu, Štefánikova39, Svit Adriana Mlynská
SOŠP J.A. Baťu, Štefánikova39, Svit Ivata Hájovská
SOŠP J.A. Baťu, Štefánikova39, Svit Patrícia Niedobová
Stredná odborná škola techniky a služieb - Műszaki és Szolgáltatóipari Szakközépiskola, Janka Kráľa 25, Veľké Kapušany Richard Mokoš
Stredná odborná škola agrotechnická - Agrotechnikai Szakközépiskola, Hlavná 54, Moldava nad Bodvou, Hlavná 54, Moldava nad Bodvou Karolína Kišová
Stredná odborná škola agrotechnická - Agrotechnikai Szakközépiskola, Hlavná 54, Moldava nad Bodvou, Hlavná 54, Moldava nad Bodvou Agnesa Martinská
Stredná odborná škola techniky a služieb, Pod amfiteátrom 7, Levice Anna Fraschová
Stredná odborná škola obchodu a služieb, Školská 4, Michalovce Mária Dudová
Stredná odborná škola ekonomická, Stojan 1, Spišská Nová Ves Eva Želikovská
Stredná odborná škola automobilová a podnikania, Kysucká 14, Senec Ľubomíra Hrubanová
Stredná odborná škola automobilová a podnikania, Kysucká 14, Senec Jarmila Krasňanská
Súkromná stredná odborná škola, SNP 1253, Poprad - Veľká Dana Mydlárová
Hotelová akadémia, Hlinská 31, Žilina Michaela Grofová
Stredná odborná škola ekonomická, Stojan 1, Spišská Nová Ves Klaudia Faltinová
Obchodná akadémia, Bernolákova 2, Martin Danica Tokarčíková
Obchodná akadémia Banská Bystrica, Tajovského 25, Banská Bystrica Tomáš Bačo
Stredná odborná škola obchodu a služieb, Piešťanská 2262/80, Nové Mesto nad Váhom Oľga Ilenčíková
Obchodná akadémia Považská Bystrica, Jesenského 259/6, Považská Bystrica Miriam Lidajová
Obchodná akadémia, Malinovského 1, Brezno Erika Kurajdová
Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu Partizánske, Námestie SNP 5, Partizánske Janka Žišková
Stredná odborná škola, Jesenského 903, Tisovec Iveta Ganajová
SOŠ služieb a lesníctva, Kolpašská 9, Banská Štiavnica Renáta Krištoffová
SOŠ obchodu a služieb, Osvety č. 17, Nová Baňa Erika Struhárová
Obchodná akadémia, Myslenická 1, Pezinok Martina Ančicová
Súkromná Spojená škola EDUCO, Slanická osada 2178, Námestovo Mária Lofajová
Stredná škola podnikania, Masarykova 24, Prešov Anna Miklušová
Stredná odborná škola podnikania, Masarykova 24, Prešov Jana Kočárová
Stredná odborná škola, Pod Bánošom 80, Banská Bystrica Soňa Jonaštíková
Stredná odborná škola, Pod Bánošom 80, Banská Bystrica Eva Vlčková
Súkromná stredná odborná škola, Bukovecká 17 Košice, Bukovecká 17, Košice Zuzana Kohútová
Stredná odborná škola polytechnická J.A. Baťu, Štefánikova 39, Svit Miriam Sterczová
Stredná odborná škola dopravná, Rosinská cesta 2, Žilina Martina Čelková
Obchodná akadémia, Inovecká 2041, Topoľčany Alena Fodorová
Stredná odborná škola vinársko-ovocinárska, Kostolná 162/3, Modra Ľudmila Nemčeková
Stredná odborná škola podnikania, Strečnianska 20, Bratislava Magdaléna Hessková
Stredná odborná škola polytechnická, Demänovská cesta 669, Liptovský Mikuláš Marianna Halušková