Ako podporovať aktivity JA Slovensko?

Zatvoriť


Zapojené školy

Prihlásené školy a učitelia 2020/2021

Zoznam je zoradený podľa dátumu.

Posledná aktualizácia: 25. júna 2020

07.04.2020 23:32 Hotelová akadémia Jána Andraščíka Pod Vinbargom 3 Bardejov Gabriela Pochová
17.04.2020 11:23 Stredná odborná škola obchodu a služieb Piešťanská 2262/80 Nové Mesto nad Váhom Oľga Ilenčíková
20.04.2020 18:12 Hotelová akadémia Liptovský Mikuláš Čs. brigády 1804 Liptovský Mikuláš Veronika Hrnčiarová
20.04.2020 21:38 Hotelová akadémia Čs. brigády 1804 Liptovský Mikuláš Renata Lenková
24.04.2020 17:29 Stredná odborná škola automobilová a podnikania Kysucká 14 Senec Jarmila Krasňanská
28.04.2020 19:44 Obchodná akadémia Bernolákova 2 Martin Danica Tokarčíková
07.05.2020 21:34 Súkromná stredná odborná škola Bukovecká 17 Košice Zuzana Kohútová
11.05.2020 07:55 Stredná odborná škola podnikania a služieb Hattalova 968/33 Námestovo Anna Bránická
14.05.2020 11:29 Stredná odborná škola obchodu a služieb Školská 4 Michalovce Mária Dudová
15.05.2020 10:27 Stredná odborná škola podnikania Strečnianska 20 Bratislava Magdaléna Hessková
15.05.2020 11:51 Stredná odborná škola vinársko-ovocinárska Kostolná 162/3 Modra Ľudmila Nemčeková
18.05.2020 14:01 Hotelová akadémia Mikovíniho 1 Bratislava Magdaléna Ochabová
20.05.2020 09:33 SOŠ obchodu a služieb Sklenárova Bratislava Ľuba Köböl
21.05.2020 12:12 Hotelová akadémia Hlinská 31 Žilina Michaela Grofová
22.05.2020 12:30 Stredná odborná škola Gemerská 1 Košice Jana Petkaničová
27.05.2020 09:57 Obchodná akadémia Malinovského 1 Brezno Erika Kurajdová
27.05.2020 10:12 Stredná odborná škola polytechnická Demänovská cesta 669 Liptovský Mikuláš Marianna Halušková
28.05.2020 08:19 Obchodná akadémia Považská Bystrica Jesenského 259/6 Považská Bystrica Miriam Lidajova
28.05.2020 10:51 Spojená škola Jarmočná 1 Modrý Kameň Katarína Makovníková
29.05.2020 15:48 Stredná odborná škola Tisovec Jesenského 903 Tisovec Iveta Ganajová
29.05.2020 19:25 Stredná odborná škola Pod Bánošom 80 Banská Bystrica Eva Vlčková
29.05.2020 19:32 Stredná odborná škola Pod Bánošom 80 Banská Bystrica Soňa Jonaštíková
29.05.2020 20:24 Súkromná spojená škola Štúrovo Sv. Štefana 36 Štúrovo Anna Kúbeková
01.06.2020 14:50 JA Slovensko Pribinova 25 Bratislva Monika Spótová
04.06.2020 12:26 Stredná odborná škola podnikania Masarykova 24 Prešov Jana Kočárová
09.06.2020 12:01 Obchodná akadémia Myslenická 1 Pezinok Martina Ančicová
09.06.2020 17:27 Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu Partizánske Námestie SNP 5 Partizánske Janka Žišková
15.06.2020 13:40 Spojená škola Medvedzie 133/1 Tvrdošín Eva Šurinová
16.06.2020 08:40 Obchodná akadémia Račianska 107 Bratislava Lucia Šimičáková
19.06.2020 10:53 Súkromná Spojená škola EDUCO Slanická osada 2178 Námestovo Mária Lofajová
19.06.2020 12:48 Stredná odborná škola techniky a služieb, Pod amfiteátrom 7, Levice Pod amfiteátrom 7 Levice Zuzana Volfová
25.06.2020 10:12 SOŠ služieb a lesníctva Kolpašská 4 Banská štiavnica Renáta Krištoffová
29.06.2020 11:15 Stredná odborná škola obchodu a služieb Osvety č. 17 Nová Baňa Erika Struhárová
22.07.2020 11:55 Súkromná stredná odborná škola Bukovecká 17 Košice Miroslava Dzivák Dzureňová